افزایش درآمد با تبلیغات در سایت عروسی

۱۳۹۶/۱۱/۲۱ شنبه
(7)
(0)
افزایش درآمد با تبلیغات در سایت عروسی
افزایش درآمد با تبلیغات در سایت عروسی
بهترین سایت عروسی کدام است؟
آیا از مهمترین تکنیک افزایش درآمدها غافل هستید؟
در بازار راکد امروز تنها تعداد کمی از مشاغل هستند که درآمدهای قابل قبولی دارند، علت آن چیست؟

احتمالا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می توانید تبلیغات خود را گسترش دهید و درآمدتان را چندین برابر کنید، قطعا به شیوه های گوناگونی متوسل شده اید ولی در نهایت آن بازخوردی را که مد نظرتون بوده، حاصل نشده و یا در نیمه های راه دچار یاس و نا امیدی شده اید، ما امروز در این مقاله یکی از راهبردی ترین و موثرترین سبک تبلیغات را در مورد مشاغل خدمات عروسی (آتلیه های عکاسی، مزون های لباس عروس، باغ و تالار عروسی، باغ های عکاسی، تشریفات مجالس و ...) خدمتتان ارائه خواهیم کرد. 
از مرورگر تلفن همراه و یا کامپیوتر خود کلمه " راهنمای عروسی " را در گوگل سرچ کنید و با وارد شدن به یکی از سایت های تخصصی عروسی کمی در میان مشاغلی که در این سایت ها حضور دارند تحقیق کنید. مثلا اگر مدیر یک سالن زیبایی هستید وارد صفحه مربوط به سالن های زیبایی شهر خود شوید و مشاغلی که در لیست ها وجود دارند (تبلیغات درج کرده اند) را در جایی بنویسید، سپس در مورد یک به یک آنها تحقیق کنید تا به نتایج جالبی دست یابید... بله اکثر آنها جز کسب و کارهای موفق شهر شما هستند.

مسلما تمام مشاغلی که در سایت های عروسی ثبت شده اند جزو موفق ترین ها و پر درآمد ترین ها هستند، آیا تاکنون به این موضوع اندیشیده اید که چه رابطه بین این دو وجود دارد؟ بی شک این سایت ها از ابتدا پردرآمدها را گلچین نمی کنند تا در سایتشان نام نویسی کنند بلکه خود این سایتها عامل موفقیت این مشاغل هستند. از همه این حرف ها گذشته باید به یک حقیقت اعتراف کرد و آن هم اینکه تا برای تبلیغاتتان ارزش قائل نباشید و هزینه نکنید نمی تواند به درآمد برسید و موفق شوید، شما برای راه اندازی کسب و کارتان میلیون ها پول پرداخت کرده اید پس چطور توقع دارید بدون تبلیغات نیز بتوانید برند سازی کنید. بعضی ها در شبکه های اجتماعی با صرف وقت و هزینه های بعضا گزاف تر، سعی در برندسازی و جذب مشتری دارند که باید گفت تمام اینها زمانی نتیجه بخش می شود که به پشتوانه یک سایت معتبر عروسی و با تاکید آن انجام شود در غیر اینصورت نباید توقع داشت که مردم با یک حساب رایگان شما در شبکه های اجتماعی (که امروزه تقلب هم در آنها زیاد اتفاق می افتد) مدهوش برند تجاری تان شوند، بی خود نیست که اکثر تجارت های موفق ول کن سایت های عروسی نیستند و مدام تبلیغاتشان را گسترش می دهند و خیلی جالب است که اکثر آنها از شبکه های اجتماعی غافل هستند چرا که نیازی به تبلیغات اینچنینی ندارند.

در زیر تعدادی از ویژگی های مورد قبول برای انتخاب یک سایت عروسی استاندارد را جهت تبلیغاتتان معرفی می کنیم.

- جامعیت داشته باشد؛
برخی از سایت های عروسی مطالب جامعی ندارند و تنها در یک مورد تمرکز کرده اند، این سایت ها مکان خوبی برای تبلیغات نیستند، بگذارید یک مثال بزنیم مثلا در یک سایت عروسی تنها بخش مقالات فعال است و بخش های دیگر سایت کم رنگ هستند. یا اینکه در تعدادی دیگر موضوع اصلی سایت تبلیغات نیست و مرتبط با مباحث حاشیه ای است. این سایت ها نیز مسیر انتخاب کاربر را منحرف می کنند و عملا کاربردی ندارند.

-سایت های زیبا را انتخاب کنید؛
در انتخاب سایت عروسی محل تبلیغاتتان یک موضوع مهم را همیشه توجه کنید آن هم زیبایی و رنگ های بکار رفته در سایت است، هرچه گرافیک و رنگ های بکار رفته جذاب تر و تند تر باشد در موضوع انتخاب عروس خانم ها بیشتر جواب می دهد تا سایت های بی روح و تک رنگ.

-رتبه الکسا سایت را بررسی کنید؛

سایت عروسی مد نظر باید رتبه کشوری چهار رقمی داشته باشد در غیر اینصورت محل مناسبی برای آگهی شما نیست چرا که بازدید کمی دارد و کاربران کمتری وارد آن می شوند.

-پکیج تبلیغاتی داشته باشد؛
دیگر دوران آگهی های تک محصولی (فقط درج آگهی) گذشته و سایت خوب می بایست دارای یک پکیج کامل برای بازاریابی باشد. 

-همه شهرها را پوشش دهد؛
یک سایت معتبر عروسی همه یا اکثر شهرها را در خود دارند و مختص یک یا دو یا سه شهر نمی شود، علت اهمیت این موضوع به برند سازی سایت مربوط می شود، وقتی یک سایتی را تعداد زیادی شهر است قطعا در برند سازی موفق تر بوده و بین مردم معروف است.


در آخر باید به این موضوع نیز اشاره کرد که فقط درج آگهی در سایت ها منجر به موفقیت تبلیغاتتان نمی شود بلکه شما نیز باید در معرفی سایت به سایرین فعالیت داشته باشید.


 
googleinstagram
دیدگاه شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* ایمیل
* متن پیام

0 نظر
سایت عروس مارک ارائه دهنده خدمات بازاریابی عروسی
اولین سایت بازاریابی دیجیتال عروس در کشور
Info@aroosmark.com
Tehran, Karaj Iran
50005799903
عروس مارک، تبلیغات عروسـی
www.aroosmark.com
instagramgoogle
logo-samandehi
All rights reserved by Aroosmark, 2017-2018
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز