تبلیغات صحیح در اینستاگرام

۱۳۹۶/۱۰/۱۴ پنج شنبه
(8)
(0)
تبلیغات صحیح در اینستاگرام
تبلیغات صحیح در اینستاگرام

دستیابی به بازار عروسی در اینستاگرام

تبلیغات اصولی و پست گذاری های صحیح


شبکه جهانی اینستاگرام به عنوان کارآمد ترین محل تبلیغات رایگان در کشورمان به شمار می رود، اما نکته حائز اهمیت در استفاده صحیح از این ابزار جمعی می باشد که در بسیاری از مواقع رعایت نمی شود و اکثر صاحبین مشاغل فقط با راه اندازی یک پیج و پست گذاری های گاه و بی گاه (بعضا بی نتیجه) وقت خود را می گذرانند و اگر در جمعی هم بنشینند از معایب و شایعه های گفته شده در مورد مزایای این شبکه سخن به میان می آورند! اما واقعیت چیز دیگری است و این شبکه هم بمانند سایر موارد مشابه نیاز به رسیدگی و دقت عمل دارد و می بایست دائما اصول تبلیغات دیجیتالی در آن به درستی رعایت شود. گواه این ادعا استفاده برندهای معتبر تجاری از اینستاگرام است که بعضا برخی از برندها تمرکز کامل خود را بر روی این شبکه گذاشته اند و درآمد خود را فقط از این راه بدست می آورند.

برای فعالیت اصولی در اینستاگرام رعایت چند اصل گفته شده در زیر کافیست؛

1. پیج (صفحه) خود را اصولی و ایمن راه بیاندازید.
هنگام راه اندازی پیج داشتن ایمیل و شماره موبایل معتبر برای تائید و امن سازی حسابتان الزامی است و در صورتی که حساب را با این دو تایید نکنید، در آینده دچار مشکلاتی خواهید شد.

2. فالوور های جعلی نخرید.
با خرید فالوورهای جعلی همانطور که میدانید چیزی نصیبتان نخواهد شد، برای شروع پیج تعدادی کاربر جعلی را به حسابتان بفرستید تا صفحه ی شما تازه تاسیس به نظر نرسد تا بتوانید به مشتریان خود معرفی کنید اما اصرار بر افزایش بی رویه آنها باعث صرف هزینه و همینطور کاهش اعتبار شما خواهد شد. بعنوان مثال: آیا در دنیای واقعی ممکن است که یک صفحه آتلیه عکاسی در تهران 20k فالوور یعنی 20 هزار نفر دنبال کننده داشته باشد؟!

3. دیگر مشاغل عروسی را فالوو و لایک کنید.
همتایان خود را در تجارت عروسی فالوو کنید و پست های آنها را لایک بزنید. با این کار در دو جنبه اساسی جلو می افتید اولین مزیت ایجاد فضای رقابتی سالم و اعلام دوستی و همبستگی با همکاران است که بازخورد مطلوبی را برای دراز مدت به ارمغان می آورد. اگر بخواهید به صورت تک و منزوی باشید هیچ فایده ای ندارد و کم کم با جلب نظرات بیشتر این انزوا نیز بیشتر خواهد شد. دومین مزیت این کار بررسی و رصد مداوم آنهاست تا به این واسطه از آخرین رویدادها، ایده ها و تکنیک های بازاریابی همکاران مطلع شوید و بعبارتی دیگر از قافله عقب نمانید!

4. تولید محتوا (مهم)

محتوای مناسب و درخور کسب و کار خود ایجاد کنید و تبلیغات را مدرن ادامه دهید. استفاده از بنرهای جذاب و زیبای تبلیغاتی می تواند تاثیر زیادی را در جذب مشتریان داشته باشد،

محتوای مناسب می تواند شامل: بنرهای تبلیغاتی (تصویر یا عکس های تبلیغاتی)، اعلام آفرها و پیشنهادات، متون مفید برای عروس و و داماد ها و غیره باشد

 

نکته دیگر که بسیار اهمیت دارد، توجه به موضوع محتوای (عکس یا متن) تولید شده است که نباید از موضوع اصلی که همان خدمات عروسی است خارج شود، در واقع برای اینکه کاربران شما در صفحه کسب و کارتان ماندگار شوند و پست های دیگر پیج شما را ببینند باید در اولین نگاه موضوعی غیر از خدمات عروسی و تبلیغات برند تجاری تان به چشمشان نخورد.

5. استمرار و انضباط در تبلیغات 
صفحه کسب و کار شما نباید بیکار بماند و بهتر است به صورت یکروز در میان و یا حتی روزانه (ترجیحا در ساعاتی مشخص) یک پست مفید را منتشر کنید تا بدین وسیله پویایی تجارت شما به چشم بازدید کنندگان بیاید و گمان نکنند با برندی متروکه مواجه شده اند. همینطور در نیمه ی دیگر ماجرا از پست گذاری های پیاپی و پشت سرهم باید خودداری شود.

یکی از مهمترین دلایل شکست برندهای تجاری عروسی متروکه ماندن سایت یا صفحات اجتماعی آنهاست. بهتر است اگر وقت کافی برای بروز رسانی و محتواگذاری در بسترهای تبلیغاتی کسب و کار خود را ندارید، آنها را حذف کنید و یا تبلیغات خود را به سایت های راهنمای عروسی بسپارید.


6. استفاده از تگ ها و هشـتگ ها
در هنگام پست گذاری و در پایین پست های منتشر شده از هشتگ ها (#) استفاده کنید تا کاربران جدید بواسطه استفاده از آن پیج شما را بیابند. مثلا برای آتلیه عکاسی از هشتگ های #آتلیه_عکاسی #آتلیه #آتلیه_عروس #عروس #عروسی استفاده شود،

در پایان

عوامل دیگری هم در بازاریابی و تبلیغات اینستاگرام موثر است که با کسب تجربه در این شبکه بدست می آید و نیازمند حضور موثر و هوشمندانه شماست. اگر بخواهیم از دور به این سبک تبلیغات نگاهی بیاندازیم، این نکته بیشتر نمایان می شود که با وجود اثرات مطلوب تبلیغات اینچنینی اما باید اعتراف کنیم که این ها تکمیل کننده نخواهد بود و نمی شود با یک شبکه رایگان (مثلا اینستاگرام) مشتری را تا پای قرارداد بیاوریم و در واقع شبکه های اجتماعی بدلیل رایگان بودن نزد مخاطبان شما اعتبار زیادی ندارند و تنها برای معرفی و شناساندن برند تجاری تان مفید هستند.
طبیعی است که بعد از دیده شدن برند شما در اینستاگرام نیاز به اعتبار سازی و جلب اعتماد مشتری دارید، که تنها راه حل این موضوع اشاعه و گسترش تبلیغات خود در سایت های معتبر عروسی و در کنار آن راه اندازی یک سایت تجاری مختص به کسب و کارتان است.
 
instagramgoogle
دیدگاه شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* ایمیل
* متن پیام

0 نظر
سایت عروس مارک ارائه دهنده خدمات بازاریابی عروسی
اولین سایت بازاریابی دیجیتال عروس در کشور
Info@aroosmark.com
Tehran, Karaj Iran
50005799903
عروس مارک، تبلیغات عروسـی
www.aroosmark.com
instagramgoogle
logo-samandehi
All rights reserved by Aroosmark, 2017-2018
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز