درباره ما

درباره ما

درباره ما

سایت عروس مارک با نگاهی دقیق و در عین حال مدرن سعی در شناخت و ارائه موثرترین روش های بازاریابی دیجیتال مشاغل و کسب و کارهای عروسی در محیط پر افت و خیز اینترنت دارد. ما بواسطه برخورداری از کادری مجرب و تحصیل کرده کانونی مجازی را مهیا ساخته ایم تا به یاری هم بتوانیم روش هایی منحصر بفرد و غیر تکراری را در سیستم مدیریت مجازی کسب و کارها ایجاد کنیم. تیم عروس مارک متشکل از کارشناسان مدیریت کسب و کار و محققان رفتارشناسی اقتصادی تشکیل شده است و همچنین کانون خود را در سراسر کشور متشکل از متخصصان مقاله نویسی مبتنی بر سئو و همینطور کارشناسان گرافیک توسعه داده است و سعی در شناخت و درک بیشتر بازاریابی در محیط های مجازی دارد. 
علت اصلی انتخاب یک شاخه از کسب و کارها (مشاغل عروسی)، تجربه ی 20 ساله هر یک از اعضا در این زمینه بوده و دلیل دیگر آن افزایش تمرکز بر بازار رقابتی خدمات عروسی که در نتیجه آن افزایش کیفیت محصولات و خروجی سایت می باشد، استوار گردیده است. به همین دلایل ما پیشگام در ارائه بالاترین کیفیت و نتایج بر بستر بازاریابی این دست مشاغل و مدعی اولین سایت با موضوع بازاریابی دیجیتال عروسی (بطور تخصصی) هستیـم.
امیدوارم تا با جلب رضایت مشتریان ارتقاء چشمگیری را در مدتی اندک برای این عرصه فراهم سازیم و بستری ایمن را برای ایجاد فضای اشتغال جوانان بوجود آوریم، چرا که با درکی صحیح از اهمیت روز افزون تبلیغات اینترنتی چشم اندازی را در اصلاح و استاندارد سازی فعالیت های این مشاغل می بینیم. 

 

عروس مارک اولین سایت دیجیتال مارکتینگ مشاغل عروسی در کشور بوده که بواسطه برخورداری از تیمی مجرب و کارآزموده، به رشد و توسعه کسب و کارهای عروسی در فضای مجازی سرعت می بخشد و با استفاده از جدیدترین تکنیک ها و ارائه بهترین پکیج های تبلیغاتی قادر خواهد بود تا شما را به برندی معتبر مبدل گرداند.
 

www.aroosmark.com
سایت عروس مارک 


مطالب مرتبط

قوانین و مقررات          پرسش های متداول          ثبت نام
googleinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
درباره ما
سایت عروس مارک ارائه دهنده خدمات بازاریابی عروسی
اولین سایت بازاریابی دیجیتال عروس در کشور
Info@aroosmark.com
Tehran, Karaj Iran
50005799903
عروس مارک، تبلیغات عروسـی
www.aroosmark.com
instagramgoogle
logo-samandehi
All rights reserved by Aroosmark, 2017-2018
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز